RUKOMET: Trebjesa NOA pružila otpor, Budućnost slavila na iskustvo

ŽRK Budućnost slavila je u Podgorici, u trećem kolu ženske rukometne lige, protiv RK Trebjesa NOA rezultatom 24:19 (13:11). Budućnost je slavila, ali su Medvjedice pružile dobar otpor. Uvodni minuti pripali su gostima koje su imale i prednost, a tako je bilo i sredinom poluvremena, kada su primašile par izglednih šansi.

Ekipa Budućnosti, pokazala je iskustvo i na odmor otišla sa dva gola prednosti. U drugom poluvremenu puno bolja igra Trebjese, a sve je to trajalo do 50. minuta do kada su imale prednost od jednog gola.

Ipak, Budućnost je iskoristila prilike u završnici i kaznila promašene zicere Trebjese, pa su domaćini u 56. minutu povele sa dva gola razlike. Na kraju Budućnost je slavila sa pet golova razlike i zasluženo pobijedila.

SRC Verde
Gledalaca 200
Sudije Mitrović /Vešović
Delegat Vujisić
Iskljucenja Budućnost 14 minuta, Trebjesa NOA 4 minuta
Crveni Karton Ivana Novakovic (ŽRK Budućnost)

RK TREBJESA NOA: Gezović 12 odbrana, Raičevic, Mijanović, Nikolić, Jović, Bećirović 1, Peković 4, Milović, Koprivica, Blečić 4, Dukić, Ašanin 6, Varajić 4, Vujović, Adžić, Lalatović.

ŽRK Budućnost: Babović, Stamatović, Globarević 1, Kovačević 2, Radović, Godec 3, Raičević 4, Knežević 5, Marinović, Novaković 2, Božović 2, Nišavic 3, Džaferović, Vukčević 2, Trifunović.

Želite i vi da pišete za Crnu Goru? Javite nam se!