Danas su iz štampe (Art Grafika Podgorica) izašle dvije nove zbirke duhovne i ljubavne poezije pod naslovima „Umireš li opet“ i „U omotu tišine“ ispred izdavačke kuće Temelji Podgorica.
Crnogorski pjesnik Miodrag Minja Milačić je do sada objavio dvanajest zbirki poezije. Višestruko je nagradjivan medjunarodnim priznanjima. Prevodjena mu je poezija na više stranih jezika. Završio je Menadžment na Ekonomskom fakultetu u Podgorici.
Član je Udruženja književnika Crne Gore i predsjednik Književnog kluba Temelji Podgorica. Živi i stvara u Podgorici. Bavi se humanitarnim radom tako što poeziju angažuje u humanitarne svrhe kroz projekte u zemlji i šire.
Za dvije nove knjige koje su ugledale svjetlost dana pjesnik Milačić neće praviti promocije niti koktele već će u zamjenu za to uručiti nekome ko ima potrebu pomoć.
Miodrag Minja Milačić rođen je u Podgorici 1978 godine.