Hamburg slavio protiv Šalkea

Fudbaleri Hamburga pobijedili su danas na svom terenu Šalke sa 3:2 u utakmici 29. kola njemačke Bundeslige.

Ekipa Hamburga je na pretposljednjem, 17. mjestu na tabeli sa 22 boda, dok je Šalke na drugi sa 52.

Šalke je poveo u devetom minutu golom Nalda, ali je srpski fudbaler Filip Kostić u 17. minutu donio izjednačenje domaćoj ekipi.

Luis Holtbi je u 52. minutu preokrenuo rezultat, ali je 11 minuta kasnije Šalke pogotkom Gvida Burgštalera izjednačio na 2:2.

Hamburg se nije predavao i na kraju je uspio da stigne do pobjede i važna tri boda u borbi za opstanak, a pobjednički gol postigao je Aron Hunt u 84. minutu.

Fudbaleri Hamburga u narednom kolu gostuju Hofenhajmu, dok Šalke dočekuju Borusija Dortmund.

Izvor: Radio Televizija Crne Gore

Želite reklamu na Portalu Crna Gora? Javite nam se!

Želite i Vi da pišete za Crnu Goru? Pridružite nam se!