Hodžić zaustavljen u repesažu

Crnogorski karatista Mario Hodžić u repesažu završio je nastup na turniru Premijer lige u Rabatu.

Hodžić je u prvom kolu kategorije do 67 kilograma pobijedio Grka Dionisosa Ksenosa 2:0, a u drugom Vinisiusa Figeiru, zahvaljujući pravilu da se kod neriješenog rezultata (2:2) za pobjednika proglašava borac koji je prvi osvojio poen.

U trećem kolu izgubio je od Alija Elšavija iz Egipta 1:0, koji je plasmanom u finale crnogorskog karatistu povukao u repesaž.

Na startu borbe za bronzanu medalju poražen je od Turala Agalarzadea iz Azerbejdžana 1:0.

Za sjutra predviđen je nastup Jelene Maksimović i Marine Raković.

Maksimović u prvom kolu kategorije do 61 kilogram očekuje duel sa Ninom Rađenović iz Švajcarske, dok će se Raković u kategoriji do 68 kilograma sastati sa Johanom Kner iz

Izvor: Radio Televizija Crne Gore

Želite reklamu na Portalu Crna Gora? Javite nam se!

Želite i Vi da pišete za Crnu Goru? Pridružite nam se!